Lietošanas noteikumi

Ar reģistrācijas un e-apmācību rīka www.zinansanas.lv lietošanas notiekumiem varat iepazīties, sūtot pieprasījumu uz info@zinasanas.lv

 

Privātuma politika

Lietojot www.zinasanas.lv mājas lapu no personas tiek ievākta informācija, kas nepieciešama personas unikālai identifikācijai (e-pasts, vārds, uzvārds, nosaukums), rēķina izrakstīšanai (reģistrācijas numurs / personas kods, adrese, maksāšanas rekvizīti), saziņai (e-pasts, tālruņa numurs). Iesniegtie dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu, kā arī statistikas nolūkos.

Garantējam, ka personas dati tiks izmantoti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un netiks izpausti trešajām personām, izņemot apmācības organizētāju. www.zinasanas.lv un konkrētais apmācību organizētājs ir tiesīgs izmantot iesniegtos datus informācijas nosūtīšanai par saviem jaunumiem un mārketinga kampaņām. Attiekties iespējams sūtot e-pastu uz info@zinasnanas.lv un konkrētajam apmācību organizētājam.

 

www.zinasanas.lv nepārdos, neizīrēs vai nenodos trešajām personām (izņemot apmācību organizētāju) tā rīcībā esošos sarakstus vai klientu kotaktus. Tāda pati atbildība ir arī apmācību organizētājam, kuru tas uzņēmies noslēdzot līgumu par www.zinasanas.lv lietošanu.